Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
X
Witamy na stronie visitcracovia.com
Wybierz język:
O nas

onas_bova_antalek.JPG


o_nas_krakow.JPG

Nasze biuro działa na rynku turystycznym od 1991 roku.

Nasze blisko 20 letnie doświadczenie sprawia, że klienci korzystający z naszych usług są zawsze zadowoleni   i wracają do nas ponownie.

Do Państwa dyspozycji dajemy szereg ciekawych programów turystycznych obejmujących zwiedzanie Krakowa   i okolic z profesjonalnymi przewodnikami.

Obsługujemy konferencje i szkolenia, proponując klientom buisnesowym „ programy na miarę” dopasowane do indywidualnych  potrzeb.

Młodym turystom żądnych przygód proponujemy niezapomniane chwile w Krakowie w niskiej cenie i wspaniałą zabawę do białego rana w najlepszych krakowskich klubach

Imprezy obsługujemy własnymi limuzynami, busami oraz luksusowymi autokarami co daje nam możliwość prowadzenia usług transportowych na najwyższym poziomie.

 

Kierujemy się mottem „ Każdy zadowolony Klient jest naszym Największym Sukcesem”.

Jeśli planują Państwo uroczystość rodzinną w Krakowie, Ślub, Spotkanie Buisnesowe, wycieczkę do Krakowa, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mamy nadzieje, że nasze korzystne ceny i wysoka jakość świadczonych usług sprawi, że spotkamy się z Państwem wiele razy na turystycznym szlaku Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele pomocnych informacji.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod tel +48 602 225 369 lub mail’em :  request@visitcracovia.com

 

PARTNERZY
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ Visitcracovia.com
.